اخبار و اعلانات

انتشار شماره جدید مجله پژوهش آب ایران ( دوره 16، شماره 3 - پیاپی 46، پائیز1401)

با سلام و احترام با کمال خوشوقتی به عرض میرساند که شماره جدید مجله پژوهش آب ایران، پائیز1401، بصورت آنلاین منتشر گردیده است. شماره جدید مربوط به سال 16، شماره 3 -  پیاپی 46، پائیز1401 است که در وب سایت این مجله به آدرس http://iwrj.sku.ac.ir قابل دسترسی است. برای گرفتن فایل مقاله کامل (بصورت رایگان) به آدرس http://iwrj.sku.ac.ir مراجعه فرموده یا لینک DOI هر مقاله را کلیک نمائید. برای اطلاع رتبه این مجله در سال جاری توسط دفتر نشریات وزارت علوم "ب" ارزیابی شده است.

مطالعه بیشتر

انتشار شماره جدید مجله پژوهش آب ایران ( دوره 16، شماره 2 - پیاپی 45، تابستان 1401)

با سلام و احترام با کمال خوشوقتی به عرض میرساند که شماره جدید مجله پژوهش آب ایران، تابستان 1401، بصورت آنلاین منتشر گردیده است. شماره جدید مربوط به سال 16، شماره 2 -  پیاپی 45، تابستان 1401 است که در وب سایت این مجله به آدرس http://iwrj.sku.ac.ir قابل دسترسی است. عنوان مقالات در زیر آمده است.  همچنین برای گرفتن فایل مقاله کامل (بصورت رایگان) به آدرس http://iwrj.sku.ac.ir مراجعه فرموده یا لینک DOI هر مقاله را کلیک نمائید. برای اطلاع رتبه این مجله در سال جاری توسط دفتر نشریات وزارت علوم "ب" ارزیابی شده است. 1. کاربرد الگوریتم پیش پردازش کننده تجزیه مد تجربی گروهی در جهت بهبود دقت ...

مطالعه بیشتر

پرداخت حق الزحمه داوران مجله

به اطلاع کلیه داوران مجله پژوهش آب ایران می رساند حق الزحمه داوری مقالات تا شماره 42 (پاییز 1400) در تاریخ 28 فروردین ماه 1400 به حساب معرفی شده در سامانه مجله واریز شده است. ضمن تشکر از زحمات ایشان، از همه داوران مجله درخواست می شود با مراجعه به کارتابل خود شماره حساب و سایر مشخصات را تکمیل کرده تا در پرداخت حق الزحمه وقفه ای رخ ندهد.

مطالعه بیشتر

تبریک سال 1401

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهاریا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحالحلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت استرا به تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض می‌کنیم و سالی سرشار از برکت و معنویترا ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت می‌نماییم

مطالعه بیشتر

پرداخت حق الزحمه داوری

به اطلاع کلیه داوران مجله پژوهش آب ایران می رساند حق الزحمه داوری مقالات در تاریخ 27 آذر 1400 به حساب معرفی شده در سامانه مجله واریز شده است. ضمن تشکر از زحمات ایشان، از همه داوران مجله درخواست می شود با مراجعه به کارتابل خود شماره حساب و سایر مشخصات را تکمیل کرده تا در پرداخت حق الزحمه وقفه ای رخ ندهد.

مطالعه بیشتر